Genel

COSTCO ve 6PM’DEN TÜRKİYE’YE NASIL SİPARİŞ VERİLİR?


Costco, Amerika pazarında oldukça büyük bir hakimiyete sahip olan marketler zinciridir. Fiziki olarak mağazaları bulunan Costco, E- Ticaret kısmında da oldukça güçlü bir seçenek. Elektronikten, kişisel bakım ürünlerine pek çok kategoride ürünlere sahip olan bu firma uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Türkiye’de olmayan ya da yüksek fiyatlı olan ürünleri bulabilmek için Costco USA tercih edilebilecek seçeneklerden biri.

Bir diğer seçenek ise 6pm. 6pm kadın, erkek, çocuk fark etmeksizin bünyesinde pek çok kategoride marka ürünler bulunduruyor. Bu kategoriler genel hatlarıyla şu şekildedir:

  • Kadın Giyim
  • Kadın Aksesuar
  • Erkek Giyim
  • Erkek Aksesuar
  • Saat
  • Ev İhtiyaçları
  • Ayakkabı

Bu saydığımız ürünler 6pm markasına ait olmayıp, genellikle lüks markalardan oluşuyor. Tommy Hilfiger, Gucci, Levi’s ve U.S. Polo ASSN. Gibi markaların ürünlerini çok uygun fiyatlara 6pm.com adresinde bulabilirsiniz.

Peki; Costco USA ve 6pm gibi mağazalardan Türkiye’ye nasıl sipariş verebilirsiniz.

Costco ve 6pm’den Sipariş Verme

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz Costco USA ve 6pm mağazalarının e- ticaret web sitelerinden direkt olarak ülkemize sipariş veremiyorsunuz. Bu nedenle de Amerika’dan Türkiye’ye nakliye hizmeti sağlayan aracı firmalar ile iş birliği yapmanız gerekmektedir. İnternette yapacağınız kısa bir arama ile “Amerika’dan Türkiye’ye Nasıl Sipariş Verilir?” sorusuna karşılık pek çok seçenek bulabilirsiniz. Ancak bu aracı firmalar arasından güvenilir ve kaliteli hizmet verenlerini bulmak zor olabilir. Bu nedenle Sizlere Amerika Sepetim web sitesini öneriyoruz. Peki; Amerika Sepetim nedir?

Neden Amerika Sepetim Kullanmalıyım?

Amerika Sepetim, Amerika’dan almak istediğiniz ürünleri sizlere ulaştırmayı misyon edinmiş bir firma. Türkiye’de olmayan ya da pahalı olan ürünleri almanızı kolaylaştırıyor. Amerika’dan Türkiye’ye doğrudan alışveriş yapmak kolay bir işlem değildir. Pek çok mağaza Türkiye’ye ürün göndermemektedir. Gönderen mağaza ya da satıcıları bulsanız bile, ürünlerinizin gümrüğe takılması olasıdır. Bu nedenle Aracı bir şirketle anlaşıp, düşük miktarda komisyonlar ödeyerek gümrük sorunu olmaksızın ürünlerin kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu siteler arasında Amerika Sepetim, 4 yıldır verdiği sayısız hizmet ile kendisini kanıtlamış ve etkin olarak kullanılan bir sistem olarak karşınıza çıkacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu