Donanım

Dijital Pazarlama Kampanyanız için Neden bir Teknik İnceleme Tasarlamanız Gerektiğinin 10 Nedeni

Lütfen menüyü ve ayrıntıları gönderin.

 • Beyaz Kağıt Tasarımı
 • Hedef Pazarınızı Eğitmek için Teknik İncelemeler Tasarlama
 • Teknik İnceleme Şablonunun Tasarımı, İlgilenen Müşterilerin Listesini Oluşturmanıza Yardımcı Olabilir
 • Marka Bilinirliğini Arttırın
 • Dijital Pazarlama Kampanyanız için Teknik İnceleme Tasarım Örneklerini kullanarak doğru kişilerin güvenini kazanabilirsiniz.
 • En iyi beyaz kağıt tasarım şablonlarını kullanarak okuyucuları sayfada tutabilir ve mesajınızı iletebilirsiniz.
 • Görsel olarak çekici görünümü ve hissi dönüşümleri artıracaktır.
 • Kendi beyaz kağıt ile ulaşmak her kesimi için hedef pazar segmenti ve izin ver.
 • Dijital Poster Oluşturucuyu Kullanarak İşletmeniz İçin Bilgilendirici Bir Beyaz Kağıt Tasarımı Oluşturun
 • Alanınızda Uzman Olduğunuzu Göstermek İçin Rakiplerinizi Onaylayın
 • İyi Tasarlanmış Bir Beyaz Kağıt Şablonu İle Markanızın Sesini Öne Çıkarın
 • Sonuç

Kelimeler: 1022

4 dakikalık okuma

Beyaz kağıtlar, dijital pazarlama kampanyanız için değerli bir araç olabilir. Potansiyel müşterileri ürününüz veya hizmetiniz hakkında eğitmenin harika bir yoludur ve onlarla güven oluşturmanıza yardımcı olabilirler. Bu blog yazısında, dijital pazarlama kampanyanız için neden beyaz kağıt tasarımına ihtiyaç duyduğunuzun sekiz nedenini tartışacağız.Daha fazla öğrenmek için okumaya devam edin!

 1. Hedef Pazarınızı Eğitmek için Teknik İncelemeler Tasarlama

Bir beyaz kitabın amacı, hedefinizi eğitmek ve bilgilendirmektir market.It kitlenizle güven ve güvenilirlik kurmanıza yardımcı olabilir. Alanınızda uzman olduğunuzu göstererek potansiyel müşterilerin sizi bir rakip yerine seçme olasılığını artırabilirsiniz.

 1. Teknik İnceleme Şablonunun Tasarımı, İlgilenen Müşterilerin Listesini Oluşturmanıza Yardımcı Olabilir

Teknik inceleme, işletmenizin potansiyel müşterilerini yakalamanıza yardımcı olur çünkü insanları ürününüz veya hizmetinizle ilgili sorunlarını nasıl çözebilecekleri konusunda eğitir.Birisi bir kopyasını indirdiğinde, sağladığınız çeşitli ürünler/hizmetler hakkında ek pazarlama materyalleri alacağı e-posta listelerinizden birine eklenir. Bu size daha sonra bunları satmak için bir fırsat sağlar!

 1. Marka Bilinirliğini Arttırın

Harika görünümlü bir beyaz kağıt tasarladığınızda, potansiyel müşteriler kim olduğunuzu ve şirketinizin neyle ilgili olduğunu öğreneceklerdir. Markanız için kullandığınız ses tonuna aşina olacaklar, bu da onu başka bir yerde çevrimiçi veya basılı olarak gördüklerinde tanımalarına yardımcı olabilir.

 1. Dijital Pazarlama Kampanyanız için Teknik İnceleme Tasarım Örneklerini kullanarak doğru kişilerin güvenini kazanabilirsiniz.

İyi tasarlanmış bir beyaz kitap, güven oluşturmak için harikalar yaratıyor çünkü insanlar tasarımı konuyla ilgili uzman görüşü olarak algılıyorlar. Bunu, belgede yapılan tüm iddiaları yedeklemek için kanıt sağlayan açık bilgiler yazarak yapabilirsiniz.Doğru yapılırsa, onu okuyan herkes artık eskisinden daha fazlasını biliyormuş gibi hissetmelidir (bu, okuyucuların beyaz kitabınızı okuduktan sonra tam olarak nasıl hissetmeleri gerektiğidir).

 1. En iyi beyaz kağıt tasarım şablonlarını kullanarak okuyucuları sayfada tutabilir ve mesajınızı iletebilirsiniz.

Online içerik ile ortak bir meydan okuma sayfasında okuyucu tutuyor.İyi bir beyaz kağıt tasarım şablonu, büyük metin bloklarını daha küçük, daha yönetilebilir parçalara ayırarak bu konuda yardımcı olabilir. Bu, okuyucuyu kalmaya teşvik eder ve şirketiniz ve onlara nasıl yardımcı olabileceği hakkında bilgi edinmeleri için ilgilerini yeterince uzun süre çekmeniz için size daha iyi bir şans verir.

 1. Görsel olarak çekici görünümü ve hissi dönüşümleri artıracaktır.

Görsel olarak çekici görünümü ve hissi dönüşümleri artıracaktır.

İnsanlar daha fazla görsele maruz kaldıklarında, daha fazla bilgiyi yalnızca bir sayfadaki bazı kelimeleri okuduklarından daha hızlı işleyebilirler. page.By içeriğinizi tamamlayan resimler ve grafikler de dahil olmak üzere harika görünümlü bir beyaz kağıt tasarım şablonu, katılımı ve dönüşümleri artırmanıza yardımcı olabilir. Okuyucu için bu kavramları daha iyi anlayabilmek için ve bir şeyler öğrenmek için olsun ya da olmasın karar verir.

 1. Kendi beyaz kağıt ile ulaşmak her kesimi için hedef pazar segmenti ve izin ver.

Farklı hedef pazarlarınız varsa, her biri için ayrı beyaz kağıtlar oluşturmayı düşünün.Her belge, belirli bir grup insan için bir sorunu çözmeye odaklanmalıdır; bu, mesajınızın onlara özel olarak uyarlanması gerektiği anlamına gelir. Bunu yaparak, tek bir belgeyle onlarla konuşmaya çalışmanızdan daha fazla insanın önüne geçebileceksiniz.

 1. İşletmeniz İçin Bilgilendirici Bir Beyaz Kağıt Tasarımı Oluşturmak İçin Dijital Poster Oluşturucuyu Kullanın

Dijital poster yapımcısı ile harika bir beyaz kağıt tasarım şablonu oluşturulabilir.Bu araçlar, kalabalığın arasından sıyrılan yüksek kaliteli belgeler oluşturmanıza yardımcı olacak özelleştirilebilir şablonlar sunar. Bu, şirketinizin daha profesyonel görünmesini sağlar ve insanların kim olduğunuzu ve ne yaptığınızı öğrenmelerini sağlayarak çevrimiçi olarak dikkat çekmeyi kolaylaştırır!

 1. Alanınızda Uzman Olduğunuzu Göstermek İçin Rakiplerinizi Onaylayın

Bu, özellikle konunuzla ilgili bir beyaz kitap oluşturan ilk kişi sizseniz etkilidir. İnsanlar bu alanda rakiplerinizi yendiğinizi gördüklerinde, söyleyeceklerinize güvenme olasılıkları artacaktır çünkü sizi ürünlerini veya hizmetlerini zorlamaya çalışan başka bir şirket olarak görmeyeceklerdir.Bu stratejiyi kullanmak, nişinizdeki diğer işletmelerin sağladığı bilgi türleri hakkında biraz araştırma ve öğrenme gerektirir, böylece daha iyi bir şey sağlayabilirsiniz.

 1. İyi Tasarlanmış Bir Beyaz Kağıt Şablonu İle Markanızın Sesini Öne Çıkarın

Beyaz kağıt, işletmenizin yayınlayacağı en yetkili içerik parçalarından biridir; bu, onu diğer benzerlerinden ayırmak için benzersiz bir ses tonu gerektirdiği anlamına gelir documents.It ayrıca çekici bir görünüme sahip olmalı ve okuyucuların bir düzeyde onunla etkileşime girme olasılıklarının daha yüksek olması için sayfada hissetmelidir. Örneğin, çevrimiçi olarak paylaşabilir veya okumaktan faydalanabilecek başka birine iletebilirler.Bu yeterince sık olursa, sonunda yenik düşersiniz.

Sonuç

Teknik inceleme, eldeki konunun derinlemesine analizini sağlayan bir bilgi belgesi türüdür.Dijital pazarlama kampanyanız için neden buna ihtiyacınız olduğunu merak ediyor olabilirsiniz ve düşünmeniz için sekiz nedenimiz var! Venngage ile önceden herhangi bir deneyim veya masraflı yazılım becerisi olmadan kendi profesyonel görünümlü beyaz kağıt tasarımınızı kolayca oluşturabilirsiniz. İnsanların derinlemesine okumak isteyeceği bu gönderi gibi ilgi çekici içerikler oluşturarak yeni müşteriler edinmenize yardımcı olabiliriz.

Pazarlamanızı daha başarılı hale getirmenin bir yolunu arıyorsanız, beyaz kağıt tasarımına yatırım yapmanın zamanı gelmiş olabilir.İyi tasarlanmış bir teknik inceleme, tüm dijital içeriğinizin tonunu ayarlayarak potansiyel müşterileri müşterilere dönüştürmenize yardımcı olabilir. Venngage’deki ekip, çevrimiçi potansiyel müşterilerin dikkatini çekecek göz alıcı bir tasarım oluşturmaya yardımcı olmak için burada.İlgi çekici içerik oluşturma konusunda uzun yıllara dayanan tecrübemizle, sektörden veya kuruluş içindeki rolden bağımsız olarak doğrudan hedef kitlenizle konuşan bir şey oluşturmak için gerekenleri biliyoruz.

Okuma için teşekkür ederiz!

Bu yazıyı beğendiyseniz, bunlara da göz atın:


Başa dön tuşu