Genel

Ekspertizde En Güvenilir Firma: Güngören Oto Ekspertiz


Güngören oto ekspertiz sayesinde hem hafta içi hem de hafta sonu fark etmeden en uygun fiyatlar ile araçları kaliteli bir şekilde kontrol ettirebilecek ve uygun çözümler elde edebileceksiniz. 2015 yılından bu zamana kadar verdiğimiz kaliteli hizmetler için 7 gün 24 saat boyunca çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Firma olarak her zaman müşterilerimizin yanlarında yer alırken alanında uzman ekip kadromuz ile hizmetlerimize devam ediyoruz.

Genel olarak ikinci el alınan araçlar için farklı sorunlar meydana gelir mi diye düşünerek ekspertiz hizmeti alınması büyük ölçüde etkili olacaktır. Araçlarda meydana gelen boyalardan yaşanan kaza ya da farklı sorunlardan dolayı değişen parçası var mı yok mu, motor ve kaporta durumları nasıl gibi merak edilen her şeyin yanıtları ekspertiz raporu ile belirleniyor.

En Güvenilir Ekspertiz Hizmetleri

Güngören oto ekspertiz  olarak her zaman müşterilerimiz için en güvenilir hizmetleri haftanın her günü sunmaya devam ediyoruz. Bizler tarafından sunulan hizmetlerde genel olarak;
[list=1]

 • Araçlar için check up
 • Mekanik olarak kontroller
 • Gerekli tüm kontrol hizmetleri
 • Performans hizmetleri aynı anda müşterilerimiz için sunulmaya devam ediyor.

  Araçlarda yapılacak gerekli incelemeler ardından mekanik alt kontrol süreçlerinde kaporta boyalarına kadar o an her ne varsa eksiklerin kontrol edilmesini sunuyoruz. Alanlarında en güvenilir olarak yer alan firmalardan bir tanesi olurken en uygun fiyatlar ile çalışmalarımızı sunuyoruz. Yaptığımız çalışmalar sırasında;
  [list=1]

 • Uzman ve deneyimli ekip kadromuz
 • Profesyonel olarak yer alan araçların incelenmesi
 • Araçların her bir noktasında kontrol yapmak
 • Kontrollerin ardından bilgilerin rapor haline getirilmesini sunuyoruz.

  Motosiklet ekspertizi için de aynı araçlarda olduğu gibi her bir hizmeti anında en ufak eksik olmadan yerine getiriyoruz. Bu sayede her ne olursa olsun kimse en ufak sorun yaşamadan bizlerden rahatlık ile garantili hizmetleri alabiliyor. Bizler için asıl amaç müşteri memnuniyeti olmasından ötürü araçlarda gerekli olan incelemeleri detaylı bir şekilde en ufak eksik olmadan da yerine getirmiş oluyoruz.

 • İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Başa dön tuşu