Genel

En Popüler 7 Online Oyun

    En Popüler 7 Online OyunSon Düşünceler

Kelimeler: 1066

Okuma süresi: ~ 4 dakika

Uzun seneler süresince reyin dünyası Xbox, Playstation, Nintendo ve PC gibi reyin konsolları tarafına idarendi. Bugüne kadar, ekipman tabanlı oyunlar, Android, iOS, Windows Phone işletim sistemi, Symbian ve hatta reyin konsolları gibi muhtelif platformlarda bulunan ehemmiyetli rakamda çevrimiçi reyin sayesinde çevrimiçi oyunlar tarafından ele geçirildi. Dahası, çoğu çevrimiçi reyin oyuncuların birbirleriyle savaşmasına izin verir, ayrıca çoğu ücretsizdir.

Eğer en popüler ve alaka çekici online oyunlar arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Bu yazıda, 2021’de en popüler 7 çevrimiçi oyunun bir listesini hazırladık. Bunun yerine online casino oyunları oynamak ister misiniz? Nodepositz aracılığıyla en iyi karşılama bonuslarının tadını çıkarabilirsiniz.

Kaynak: Unsplash

Kaynak: Unsplash

1. Oyuncunun Bilinmez Savaş Alanı PUBG

Çevrimiçi oyunlarda tamamen yeni değilseniz, pubg’nin rastgele bir tanıtıma gereksinimi yoktur. 2018’de piyasaya sürülen, toplam oyuncu rakamı 1 milyardan fazla olan en popüler çevrimiçi reyin. PUBG teması, oyuncuların bire bir gidebileceği veya savaş royale modunda ekip olarak oynayabileceği muhtelif modlar çevresinde döner. İkinci modda, reyin surat oyuncuyu birbirine karşı koyar ve son ayakta kalan şahıs son kazanan duyuru edilir. Performansları için bir ödül olarak, oyuncular yeni donanım, silah özelleştirme ve çok daha aşırısı gibi bedelli reyin içi öğeler kapsayan kasaların kilidini açmalarına izin veren değişik avantajlar elde ederler.

Ama belki de Pubg’yi yaşıtlarından ayıran şey, oyuncuların çekici bir reyin tecrübesinin sevincini çıkarmasını sağlayan birinci sınıf reyin ve hakikatçi grafiklerdir. Yeniden de, reyin Android, İOS, Microsoft Windows, XBOX, PC ve PlayStation dahil olmak üzere birden fazla platformda kullanılabilir.

2. Minecraft

Mojang tarafından geliştirilen Minecraft, bir başka popüler video oyunudur ve BAFTA Ödülleri 2016 ve Reyin Geliştiricileri Tercih Ödülleri 2011 gibi bir hayli ödül kazanmıştır. 126 milyonun üzerinde faal bir kullanıcı tabanına sahip olan bu reyin, oyunculara istedikleri her şeyi yapma hürlüğü veren, erişilmesi gereken muhakkak niyetleri veya niyetleri olmayan 3 ebatlı bir sanal alan oyunudur. Daha da iyisi, birinci birey perspektifiFPP veya üçüncü birey perspektifiTPP olarak oynanabilir.

Minecraft ayrıca oyuncuların Yaşamda Kalma, Yaratıcı, Hardcore, Serüven ve Seyirci dahil olmak üzere beş değişik reyin modunun sevincini çıkarmasını sağlar. Dahası, İOS, Microsoft Windows, macOS, PlayStation, Linux, Nintendo ve Xbox One’da kullanılabilir.

3. Fortnite

Fortnite, Epik Oyunların beynidir ve Savaş Royale, Parti Royale, Yaratıcı ve Dünyayı Kurtar dahil olmak üzere dört ana reyin modu ile popüler bir yaşamda kalma ve savaş royale oyunudur. Değişik reyin modları yapmak kolay için oyuncular tüm seviyeleri için katılmak reyin ne olursa olsun kendi reyin becerileri.

Oyunun teması, oyuncuların birbirlerine karşı çıkma kavramını direniyor ve son ayakta kalan şahıs kazananı taçlandırıyor. Ve tıpkı PUB gibi, 100’e kadar oyuncu battle royale modunda 100’e katılabilir, ancak oyuncular tek başına veya 4 oyuncudan oluşan bir grupla da oynayabilirler.

Oyunun teması, oyuncuların birbirlerine karşı çıkma kavramını direniyor ve son ayakta kalan şahıs kazananı taçlandırıyor. Ve tıpkı PUB gibi, 100’e kadar oyuncu battle royale modunda 100’e katılabilir, ancak oyuncular tek başına veya 4 oyuncudan oluşan bir grupla da oynayabilirler.

Oyunun bir öbür ehemmiyetli özelliği, oyuncuların oyunun doruğuna erişmek için değişik unsurları kullanarak merdivenler, duvarlar ve öbür destekleri inşa edebilmeleridir.

4. Counter-Strike: Küresel Hamle CS: GO

Counter-Strike: Evrensel Offensive, Valve’ın Counter-Strike serisinin dördüncü taksitidir. Windows, macOS, Xbox 360, PlayStation ve Linux’ta bulunan CS: Go’nun teması, Teröristlere ve Terörle Gayret edenlere parçalanmış iki ekibin çevresinde dönüyor; en yaygın modlar, bir bombayı bulmaya çalışan Teröristler ve onları durdurmak için çalışan Terörle Gayret edenlerdir.

Her turun sonunda, oyunculara performanslarına göre ödüller verilir, başka bir deyişle performans ne kadar iyi olursa ödüller o kadar iyi olur.

5. Efsaneler Ligi

Riot Games tarafından geliştirilen League of Legends, Warcraft Iıı’te bulunan özel bir harita olan Ancients Savunması’ndan esinlenen çok oyunculu bir çevrimiçi video oyunudur.

Reyin Tema her tarafında beş oyuncu birbirlerine karşı hala onların korunurken harita rakibin tarafındaki Fetih ile iki ekip oluşur. Her oyuncu, hepsi değişik reyin tarzlarına ve özelliklerine sahip olan “şampiyon” olarak öğrenilen bir kişilikle temsil edilir.

Maçı kazanmak için, ekiplerin deneyim puanları toplaması ve ekibi rakip tarafı yenmek için daha güçlü kılan beceri çoğaldırıcı reyin içi öğeler satın almak için kullanması gerekir. Daha da iyisi, özelleştirmeler ve öbür ek büyümeler para gerektirse de, reyin herkes için fiyatsız olarak kullanılabilir.

6. Dota 2

Valve’ın bu çevrimiçi çok oyunculu MOBA video oyunu daha evvel Warcraft III’ün bir modifikasyonuydu, ancak bağımsız bir proje haline geldi. Milyonlarca ödül havuzu sayesinde, reyin şu anda dünyanın dört bir yanından gelen büyük bir takipçiyle eSports alanındaki en popüler varlıklardan biri. Dahası, kahramanların özelleştirilmesi dışında reyin tamamen ücretsizdir.

Ve tıpkı League of Legends gibi, oyuncular “kahraman” olarak öğrenilen bir kişilikle temsil edilirler ve eşsiz reyin tarzları ve marifetleri vardır. Bir maç sırasında, oyuncular muhtemel olduğunca çok tecrübe puanı toplarlar ve bunlar daha sonra rakip ekibi yenmeye takviyeci olan reyin içi öğeleri satın almak için kullanılır.

7. Aramızda

Nispeten yeni olmasına karşın,” Aramızda ” karantina sırasında 2020’de 217 milyon indirmeyi aşan büyük bir popülerlik çoğalışı gördü. InnerSloth tarafından geliştirilen “Among Akıl”, oyunculara her turun başında bir Tayfa veya Sahtekar rolü verilen çok oyunculu bir reyindir. Temel olarak, Tayfa oyuncularının ya tüm görevlerini bitirmeleri ya da tüm Sahtekarları oylamak için bir buluşma için toplanmaları gerekirken, Sahtekarlar Tayfa arasında saklanarak çoğunu saklıca öldürmek için saklanarak ya da rey kullanmadan kazanırlar.

Among Akıl, ilk olarak Haziran 2018’de mobil olarak piyasaya sürüldü ve PC versiyonu o sene piyasaya sürüldü. Haziran 2020’ye kadar reyin, oyunu keşfeden Twitch flamalar tarafından spot ışığına atılmadan evvel vasati 500 oyuncuya sahipti. Senenin ilerleyen saatlerinde, Twitch’teki reyin izleyici rakamı vasati 204.000’e yükseldi ve o zamandan beri reyin tutarlı bir biçimde yükselmeye devam etti.

Son Düşünceler

Bugün, çoğumuz zamanımızın yarısını elektronik makinelerin önünde ve çoğunlukla çevrimiçi oyunlar oynayarak geçiriyoruz. Değişik çevrimiçi video oyunları değişik fırsatlar sunar, bu da doğru olanı seçmeyi son derece güçleştirir. Bununla beraber, en popüler 7 çevrimiçi reyin listemizin desteğiyle, sizin için doğru olanı seçmekte mesele yaşamamalısınız.

Okuma için teşekkür ederiz!

Etiketler: Aramızda, Android, Fortnite, reyin, ekipman, ios, Efsaneler Ligi, Macosname, Minecraft, mobil, BİLGİSAYAR, telefon, destek, Pencereler

Bu yazıyı hoşlandıysanız, bunlara da göz atın:

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu