Genel

Fethiye Göcek’te En Güzel Satılık Villalar


Portville Göcek satılık villa Fethiye içerisinde villa almak isteyen pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Hayallerindeki villaları satın almak isteyen kişiler havuzlu ve müstakil villalar arasından kendilerine en uygun olanları seçebilmektedirler. Aynı zamanda orman içerisinde de doğa manzaralı farklı villalar yer almaktadır. Bu villalar içerisinde her zevke uygun seçenekler yer almaktadır.

Satılık olarak deniz manzaralı villa ve daireleri almak isteyen kişiler firmamız içerisinde pek çok detaya ulaşabilmektedirler. Fethiye içerisinde yer alan bütün güzellikleri görmek ve o alanda yaşamak isteyenler hayallerini gerçekleştirebilmektedirler. Kendilerine en uygun olan villalara firmamız üzerinden çok daha kolay bir biçimde ulaşabilmektedirler.

Fethiye Satılın Villa Özellikleri Nelerdir?

Portville satılık villa araştırması yapan kişiler firmamız üzerinden bu villalara ulaşabilmektedirler. Bu nokta villaların özellikleri nelerdir diye pek çok kişi araştırmalarını sürdürmektedir. Villa özellikleri genel olarak şu şekilde sıralanmaktadır;
[list=1]

 • Brüt olarak 130 m2 özelliğinde yer alır. Net olarak ise 115 m2 büyüklüğünde olmaktadır.
 • İki katlı olarak yer alan villaların giriş katında salon, mutfak ve tuvalet yer almaktadır.
 • Üst kısımda iki adet yatak odası ve banyo yer almaktadır.
 • Portville ile birlikte güvenlik en iyi biçimde sağlamaktadır. Kapı şifreleri ve kamera sistemleri etkin bir biçimde kullanılmaktadır.
 • Göcek karşısında yer alan sitede sahil, cafe, restoran ve marketler de son derecede yakın olarak dikkat çekmektedir.
 • Villaların hem sahile yakınlığı hem de merkezi yakınlığı son derecede önemli bir avantaj sağlamaktadır.

  Hayalinizdeki Villa Artık Sizin

  Portville kiralık seçenekler de her zaman için müşterilerin tercihleri arasında yer almaktadır. Biri birinden şık ve kullanışlı olan villalarda tatil yapmak isteyen kişiler satın almak yerine kiralama imkanına da sahip olurlar. Bunun için sadece firmamız ile iletişime geçmeleri yeterli olur. Böylelikle de her zaman için kaliteli olan hizmetlerden faydalanırlar. Tatil için güzel bir mekan kullanmak isteyen kişiler bu villalar arasından seçimlerini gerçekleştirebilirler. Firmamız üzerinden kiralayarak tatillerini en iyi şekilde geçirme imkanı elde edebilirler.

 • İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Göz Atın
  Kapalı
  Başa dön tuşu