Genel

Konaklama Denince Akla Gelen İlk Yer: Gökçe Pansiyon


İstanbul butik otel sayesinde İstanbul’un en merkezi yerlerinde eşsiz olarak pansiyon hizmetleri deneyimleri yaşamak çok kolay oluyor. Ev kiralama hizmetlerinden depozito ödeme hizmetlerine, fatura ile temizlik gibi birçok uğraşlarla meşgul olmadan konaklama keyfini çıkarmak çok kolay olacak. Her şey dahil olarak ödemelerin yapıldığı aylık kiralama bedelleri hizmeti sayesinde ev kiralama hizmetleri bir kenara atılacak.

İstanbul’da kalınan masrafları en aza indirmek için her şey dahil kiralık bedelleri sayesinde birçok hizmet öne çıkıyor. Yaşanabilir odaların yanı sıra sundukları hizmetlerin yanı sıra nitelikli bir ortam vaat edilmesi ile dikkatleri çekiyor. Tek kişilik ya da birden fazla kişinin de kalabilecek olduğu şekilde dekore edilen odalar, parmak izleri ile yapılan girişlerin yanı sıra ek olarak 7 gün 24 saat boyunca kamera kontrolü ve anında emniyete aktarılan kimlik bildirimleri ile güvenlikler sağlanıyor.

Avrupa Yakası otel olarak yüksek hijyen standartları ile beraber kuralların benimsenmesi öne çıkıyor. Uzman temizlik ekibinin yanı sıra insan sağlıklarına zarar vermeyen ve bitkisel temizlik ürünlerinin kullanılmasıyla odaların temizlikleri sağlanıyor. 7 gün 24 saat boyunca sıcak su imkanları ile beraber resepsiyon hizmetlerinin sunulması sayesinde müşterilerimiz için en iyi ortamları sunmuş oluyoruz.

En Uygun Fiyatlı Günlük Kiralık Ev

Günlük kiralık ev konusunda her zaman en uygun fiyatlarımız ile yer almaya devam ediyoruz. Bizler için her zaman en önde gelen şey müşteri memnuniyeti olmasından ötürü daha iyi hizmetleri sunmaya özen gösteriyoruz. İsteyenler günlük isteyenler haftalık isteyenler de aylık olarak kiralama hizmetlerinden yararlanabiliyor.

Aylık olan kiralama hizmetleri sırasında daha çok indirimler meydana gelirken haftalık olanlar da aylık olanlara oranla biraz daha az indirim meydana geliyor. Günlük kiralamalara oranla daha uygun fiyatları yer almasından ötürü İstanbul sınırlarına gelenler ne kadar gün kalacaklarsa o kadar çok kiralama hizmetlerini tercih edebilirler. Bu sayede daha karlı bir kiralama hizmeti meydana gelirken hem de istedikleri kadar rahatlıkları sonuna kadar elde edebilecek, rahat etmenin keyfine varabilecekler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu