Genel

Opel Astra Hakkında Tüm Bilinmesi Gerekenlerin Tek Adresi: Opelim.net


Opel fiyat listesi her ay meydana gelen zamlar ile değişiklik göstermektedir. Nisan ayında satışa çıkan fiyatlar mayıs ayında daha farklı olarak yer alırken mayıs ayında gözlenen fiyatlar da haziran ayında farklılıklar gösterebiliyor. Opelim.net sayesinde herkes rahat bir şekilde sitede yer alan fiyatlandırmalar sayesinde 0 araç piyasasının ne kadar olduğunu rahat bir şekilde öğrenebilecektir.

Hem her bir aracın modelinden özelliklerine kadar akla gelen her bir detay öne çıkarken hem de bu alanda fiyatların güncel hallerinin ne kadar olduğu aktif bir şekilde güncellenmektedir. Bu sayede herkes tek bir adreste yerini alarak güncel olan fiyatların ne kadar olduğunu da anlık bir şekilde öğrenmiş olabilecektir.

Astra Arıza Kodları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Astra arıza kodları konusu hakkında bilinmesi gereken ne gibi detaylar varsa her birine anında yardımcı olmak için Opelim.net yerini korumaya devam ediyor. Kodların belirli bir kısmı incelenecek olduğu zaman;
[list=1]

 • 0132 düşük akü voltajı C-123
 • B0158 dış sıcaklık sensörü voltajı çok küçük DIS (Bilgi Ekranı) C-015
 • B0158 dış sıcaklık sensörü devre voltajı açık veya büyük DIS (Bilgi Ekranı) C-015
 • B0283 arka cam ısıtıcı arızası ısıtma, havalandırma ve klima B-015
 • B1000 kontrol ünitesini değiştirin -donanım hataları C-002
 • B1000 kontrol ünitesini değiştirin – donanım hataları C-002 gibi birçok kodu öne çıkacaktır.

  KW Hesaplama Nedir?

  Kw hesaplama sayesinde birçok konu öne çıkacaktır. 75 kg ağırlığında olan bir yükün 1 saniyelik zaman dilimi içerisinde 1 metre boyunca hareket ettirebilmesi için gerekli güç miktarına beygir gücü ismi  veriliyor. kW olarak yer alan yapılar otomatik ve elektronik sektörü içerisinde motorlar aracılığı ile güçlerin taşınması hesapları sırasında kullanılan yapılara denir.

  Ruhsatlar içerisinde Kw şeklinde gözlenen değer aslına bakılacak olursa 1,341 beygir gücüne eşit olacağı da yer alacaktır. Araçlardaki beygir ve kw yapıları sisteme yazılarak merak edilen detaylar sitede doğru olarak anlık bir şekilde öğrenilmesine yardımcı olacaktır.

 • İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Başa dön tuşu