Bilgi

Pc’de Lorex Bulutu Nasıl Kurulur

Lütfen menüyü ve ayrıntıları gönderin.

 • Lorex Cloud Uygulaması PC’ye Nasıl Yüklenir [Adım Adım Talimatlar]
 • Lorex Bulut Uygulamasına Genel Bakış
 • Lorex Bulut Uygulaması hangi özellikleri sağlar?
 • Lorex Bulut Uygulaması Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?
 • Lorex Bulut Uygulaması Alternatifleri

955 kelime

4 dakikalık okuma

Lorex Cloud uygulamasını Pc’de kurmak artık çok basit ve şu şekilde yapılabilir: anyone.It Android işletim sistemi için tasarlanmış bir gözetim uygulamasıdır; bu nedenle, insanlar bir PC’ye yüklemeyi zor buluyor; ancak, inan bana, düşündüğünüzden çok daha kolay. Bu yazıda, bazı basit adımları izleyerek Pc’de Lorex Cloud’un nasıl kurulacağını göstereceğim.

Uygulamayı kurduktan sonra, mülklerinizi her yerden izlemek için hazır olacaksınız. anytime.It ayrıca, birden fazla kameradan canlı videoyu uzaktan görüntülemenizi sağlar. Ayrıca ekran görüntülerini doğrudan bilgisayarınızdan kaydedebilir ve alabilirsiniz.

Bahsettiğim tüm avantajlara sahip olmak için, indirmeniz ve ardından Bilgisayarınıza kurmanız gerekir. Öyleyse, bu adımların basit yollarla nasıl yapılabileceğini görelim.

Lorex Cloud Uygulaması PC’ye Nasıl Yüklenir [Adım Adım Talimatlar]

Bir Lorex Bulut uygulaması kurmak için aşağıda tartıştığım bazı basit adımları izlemeniz gerekir.

 1. İlk olarak, lorex cloud uygulamasını bilgisayarınıza indirmeniz gerekir. pc.It tamamlanması sadece birkaç dakikanızı alacak.
 2. İndirme ve yükleme işlemi tamamlandıktan sonra, uygulamayı Pc’nizde açın.
 3. Bir “Canlı Görünüm” seçeneği göreceksiniz.Üzerine dokunun, ardından “Cihaz Ekle” seçeneğini seçin.

Lorex Cloud Uygulaması PC'ye Nasıl Yüklenir [Adım Adım Talimatlar]

 1. “DVR/NVR/ IP Kamera ” ya dokunun.”

 1. Şimdi, ad, aygıt kimliği, istemci bağlantı noktası, kullanıcı adı, parola ve diğerleri gibi bilgileri sağlayın ve aşağıdaki “Bağlan” seçeneğine basın.

Not

“Aygıt Kimliği” ni almak için sisteminizin QR kodunu tarayın.35000’i “İstemci Bağlantı Noktası” seçeneğinde tutun ve Kayıt Modunda “Aygıt Kimliği” ni seçin.”

Lorex Bulut Uygulamasına Genel Bakış

Lorex Cloud uygulaması, Google Play Store ve Apple App Store’da bulunan bir uygulamadır. Bu, Lorex Technology INC tarafından 2018 yılında geliştirilmiştir.Çıkış tarihinden bu yana milyonlarca insan indirdi. Birçok özelliği nedeniyle, çoğu insan bunu diğer gözetim uygulamalarına tercih eder. Ayrıca, uygulama Android sürüm 4.1 ve üstü ile uyumludur ve çalışması için iOS 8 veya üstü gerekir.

Lorex Bulut Uygulaması hangi özellikleri sağlar?

Lorex Bulut uygulaması, kesinlikle herkesi uygulamayı indirmeye teşvik edecek bazı şaşırtıcı özellikler sunar. Burada bazı önemli özelliklerin bir listesini verdim.

 • Sisteminizi kurmak ve kontrol etmek çok basit
 • Aynı anda birden fazla kameradan canlı video izlemek için hazır olacaksınız
 • Canlı videolar daha sonra izlemek için de kaydedilebilir
 • Doğrudan cihazınızdan fotoğraf çekin
 • Profesyonel düzeyde özellikler sağlar
 • Sistem ayarlarını kolaylıkla ve push bildirimi ile yapılandırın

Lorex Bulut Uygulaması Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Bazen uygulama çalışmayı durdurur, bu da kameralarınızın canlı videolarını görüntülemede sorun yaratır.Aşağıda listelenen iki yöntemden birini kullanarak sorundan kurtulabilirsiniz.

Kaldır ve Yeniden Yükle

Bu, yapabileceğiniz birincil çözümdür apply.To Lorex Cloud uygulamasını bilgisayarınızdan kaldırın, öykünücüyü başlatın ve Lorex Cloud uygulamasına gidin. Bundan sonra, fare imlecini uygulamanın üzerinde tutun ve sol tıklayın. Seni görmek için, “Kaldır” seçeneği.Üzerine tıkladığınızda, uygulama hemen kaldırılacaktır.

Yeniden yüklemek için play store’a gidin, arama çubuğundaki “Lorex Cloud” uygulamasını arayın.Arama sonuçlarını aldıktan sonra uygulamayı seçin. Uygulamanın sağ tarafındaki “Yükle” düğmesini tıklayın. Uygulamanın kurulumu hemen başlayacaktır.

Uygulama Önbelleğini Temizle

Uygulamanın önbelleğini şu şekilde temizleyerek sorunu giderebilirsiniz well.To görevi tamamlamak için birkaç basit adımı izlemelisiniz. İşte bazı örnekler.

 1. Lorex Cloud uygulamasını indirdiğiniz öykünücünüzü açın
 2. “Ayar” seçeneğini bulun.
 3. ”Uygulamalar ” üzerine tıklayın
 4. “Lorex Bulutu”nu seçin
 5. Şimdi “Uygulamanın Bilgisi ” seçeneğinin altındaki “Depolama” yı seçin
 6. “Önbelleği Temizle” seçeneğine tıklayın ve birkaç saniye bekleyin
 7. Birkaç saniye içinde uygulama önbellekleri silinecek

Önbelleği yeniden yükledikten veya temizledikten sonra Lorex Cloud uygulamasını güvenlik kameralarınızla yeniden kurmanız gerektiğini unutmayın.Önceki yazma özetlenen adımları izleyerek ayarlayabilirsiniz.

Lorex Bulut Uygulaması Alternatifleri

Lorex Bulut uygulamasına alternatif olarak kullanabileceğiniz çok sayıda uygulama var.Bu bölümde en popüler iki Lorex Bulut alternatifi gösterilmiştir.

Lorex Ana Sayfa

Lorex Technology tarafından geliştirilen başka bir güvenlik gözetleme mobil uygulamasıdır. Lorex home, Lorex ile aynı özelliklere sahiptir cloud.It lorex Bulutundan iki ek özellik ile ayırt edilir. Birincisi, kullanıcıların güvenlik kamerasının önündeki kişiyle iletişim kurmasını sağlayan iki yönlü bir ses özelliğidir. İkincisi, bir kişinin veya nesnelerin varlığını kolayca algılayan bir hareket algılama özelliğidir.

Riolink

Reolink, çok sayıda güvenlik kamerası sistemi gözetim uygulaması sunan en popüler güvenlik kamera sistemi gözetim uygulamalarından biridir. features.It kullanıcıların ekranda aynı anda 16 kanal izlemesini sağlayan çok kanallı bir işleve sahiptir. Daha sonra izlemek üzere canlı videolar da kaydedebilirsiniz. Ayrıca, oynatmayı kaydedebilir ve fotoğraf çekebilirsiniz. Hem gece hem de gündüz HD çözünürlüklü videolar sunarak bir nesneyi veya kişiyi kolaylıkla tespit etmenizi sağlar.

Son Düşünce

Lorex Cloud şüphesiz, mülklerinizi her yerden ve her zaman izlemek için cep telefonunuzda ve Pc’nizde kullanabileceğiniz en iyi güvenlik kamerası gözetim uygulamalarından biridir. Bu uygulama sadece akıllı telefonlarda indirilebilir, ancak şimdi Android emülatörleri ile Pc’de de indirilebilir. Basitçe, bir Android öykünücüsü indirin, öykünücünün Play Store’undan Lorex Bulut uygulamasını indirin.Bundan sonra, yukarıda özetlenen adımları izleyerek bilgisayarınıza yükleyin. Bu kadar.

Okuma için teşekkür ederiz!

Bu yazıyı beğendiyseniz, bunlara da göz atın:Başa dön tuşu