Teknoloji

PLC Programcısı olarak iş bulma ipuçları

Lütfen menüyü ve ayrıntıları gönderin.

  • Bilginizi genişletmek için birçok yeni materyal okuyun.
  • Akıllı kendini tanıtma
  • Küçük bir inanç var.
  • Cazip bir teklifte bulunun
  • Stresinizi ve yorgunluğunuzu kontrol edin.

988 kelime

4 dakikalık okuma

PLC programlama alanında çalışmak ister misiniz? Plc’leri ve Modicon plc’leri hayal ediyor musunuz? Peki, bu yazıda size bir PLC programcısı olarak hayalinizdeki işi bulmanıza yardımcı olacak bazı ipuçları vereceğiz.

  1. Bilginizi genişletmek için birçok yeni materyal okuyun.

Bu alanda çalışmak istiyorsanız, tek başına bir sertifika yeterli olmayacaktır. Saha eğitimi veya eğitim kurslarına katılarak en iyisini elde etmelisiniz.Ne yazık ki, birçok yeni mezun, üniversitede öğrendiklerinden memnun oldukları için herhangi bir kursa katılmamaktadır.

Bazıları bir veya iki kursa katılır.Bu yeterli olmaktan uzak. Sürekli okuma ve düzenli olarak derslere katılmak sizi iş piyasasında daha rekabetçi hale getirecektir. Çünkü bu dünyada periyodik güncellemeler var. Çok fazla ayrıntı bildiğiniz için, çok daha kolay ve hızlı bir şekilde iş bulabileceksiniz ve işverenler sizi sıfırdan eğitmek zorunda kalmayacaklar.

Evet, bir eğitim kursuna sahip olmak size yardımcı olabilir, ancak on eğitim kursuna katılmak özgeçmişinizi aşağıdakilere kıyasla ilk sırada yer alacaktır competitors.Do paranızı ve zamanınızı yeni şeyler öğrenmeye yatırmaktan korkmayın; Bunu yapmak sizi ideal çalışan yapacaktır.

  1. Akıllı kendini tanıtma

Dünyanın en büyük şirketleri, işe yeni bir şeyler getiren istisnai insanlar arıyor.Ancak, sizinle konuşmak için yatak odanıza gelmeyeceklerdir. Onlara gitmelisin.Aradığınız kişinin ben olduğumu ve gerekli niteliklere sahip olduğumu onlara bildirmelisiniz.

Evet, zaman kazanmak için, üst düzey yöneticisi için bulacaksınız.Kendinizi bir ürün olarak düşünün ve buna göre hareket edin. Başkalarını bu ürünü satın almaya ikna etmelisiniz. Ayrıca, insanların ürününüzü yalnızca adı veya şekli nedeniyle değil, sağladığı katma değer nedeniyle de satın alacağını unutmayın.

İK yöneticilerini ve işletme sahiplerini ikna etmek için sunumunuzda nasıl satış yapacağınızı ve akıllı olacağınızı öğrenmelisiniz.

Bir LinkedIn hesabı oluşturmanızı ve zaman içinde edindiğiniz tüm niteliklerinizi, avantajlarınızı ve deneyimlerinizi sayfanıza yazmanızı öneririz. LinkedIn, doğru çalışanları avlamakla ilgilenen en önde gelen küresel şirketler için bir sitedir.Ayrıca büyük şirket sahipleri ve işe alım departmanlarının yöneticileri ile ağ kurabilirsiniz. Sonuç olarak, sizi işe almaya ikna etmek için onlarla iletişim kuracaksınız. Hesabınızın görünümüne dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatırız.Sonuç olarak, her zaman iyi bir profil resmi ve önemli bilgiler ekleyin. Evet, bu insanlara senin hakkında iyi bir izlenim verecektir.

Sonunda, bugünün dünyası küçük bir ev haline geldi ve herkesin her şeye erişimi var.Bu fırsattan yararlanın ve hayalinizdeki işi elde etmek için kendinizi akıllıca tanıtın!

  1. Küçük bir inanç var.

Biraz Cesaretin Olsun.

Hayalindeki iş fedakarlığa değer mi? Cevabınızın evet olduğunu biliyoruz.

O zaman hayatını değiştirmek isteyen biraz cesarete sahip olmalı.Bir iş başvurusu yapmak ve görüşme tarihini kabul etmek internet çağında basit olabilir. Ancak, görüşme yapmak sizin için zor olabilir.

Birçok kişi farklı işler için çevrimiçi arama yapmak için iyi bir zaman harcar ve daha sonra işe alım departmanından görüşme tarihini bildiren bir çağrı alır.Ancak, sık sık son dakikada geri adım atıyorlar ve zamanında gelemiyorlar. Daha sonra bunu, şirketin merkezinin ikamet ettikleri yerden coğrafi mesafesiyle haklı çıkarırlar veya çalışma saatlerinin sayısını suçluyorlar.Başarısızlıklarını haklı çıkarmak için bahaneler uyduruyorlar.

Şikayetçiyseniz, iş başvurusunda bulunmaktan rahatsız olmamanızı tavsiye ederiz!

Fırsatlara hak ettikleri çabayı verin ve vermeyin hesitate.As korkunun fırsat mezarlığı olduğunu söylüyorlar! Tutkulu olduğunuz bir işi bulmak için uyumlu bir çaba gösterin ve ona bölünmemiş dikkatinizi verin. Hiçbir şey geleceğinden daha değerli olamaz. career.So devam et ve hemen başla!

  1. Cazip bir teklifte bulunun

Evet, ringde binlerce iş var.Öte yandan on binlerce güreşçimiz var! Peki, iş karşılığında ne önerebilirsin? Mutlaka becerilerden bahsetmiyoruz.Birçok insan aynı yetenekleri ve deneyimleri paylaşır.

Kuşkusuz, böyle bir bulmacanın her zaman bir cevabı vardır!Cazip bir teklif yapmak en iyi çözüm olabilir.

Bir şirket yöneticisinin size sorduğunu düşünün: Neden sizi işe almalıyım?

Ne cevap verirsiniz?

Örneğin, ” Kutunun dışında düşünebilirim.” onu etkilemeyecek, çünkü birçok insan aynı şekilde cevap veriyor, ama söylediklerini yapmıyorlar!

Tamam!Ya “Dört ay boyunca bedavaya çalışmaya razıyım” dersen? Ayrıca, ” Bir yıl boyunca düşük bir maaş için çalışmaya hazırım.”

Kuşkusuz, bu tür kelimeler size dikkat çekecektir. Sonuçta, şirketin sahibi çok para kazanmak istiyor.

O zaman, bir kazan-kazan anlaşması elde etmek için diğerlerinden daha akıllı olmalısın!

  1. Stresinizi ve yorgunluğunuzu kontrol edin.

Bu alanda çalışmayı hayal ediyorsanız, bir masanın arkasında oturmayacağınızın farkına varmalısınız.Özellikle başlangıçta, önünüzde çok sıkı bir çalışma olacak.

Oturup şikayet etme.Sahip olduğun işi isteyen yüzlerce insan var. Uzun süre kesintisiz çalışmanız gerekebilir. Çok fazla fiziksel ve zihinsel çaba harcayacaksınız. Ama sonunda, güzel bir sona ulaştığınızda mutlu olacaksınız.Zor iş deneyim sonuçlandı öğrenmek için mutlu olacak.

Tembel bir insan olmamanız koşuluyla profesyonel bir mühendis olacağınızdan emin olun.

Bunlar hayalinizdeki işi almanıza yardımcı olacak bazı altın ipuçlarıydı.Yaptığın her şeyde daima bilge biri olmayı unutma.

Şimdi arama sürecine girme zamanı.En iyi dileklerimle!

Okuma için teşekkür ederiz!

Bu yazı için etiket yok.

Bu yazıyı beğendiyseniz, bunlara da göz atın:


Başa dön tuşu