Dünya

SWTOR Sınıfları: Tüm Roller ve Disiplinler için Yeni Başlayanlar Kılavuzu

Lütfen menüyü ve ayrıntıları gönderin.

  • Swtor’da Kaç Ders Bulabilirsin?
  • Swtor’da hangi sınıfla başlamalısın?
  • Oynamak için en iyi SWTOR Sınıfları ve Rolleri nelerdir?
  • Disiplinler Nasıl Çalışır?
  • SWTOR Sınıfları

965 kelime

4 dakikalık okuma

Eski Cumhuriyet’te, ücretsiz oynanabilecek birkaç çevrimiçi oyundan biri olan kendi Star Wars destanınızda liderliği ele geçirirsiniz charge.In SWTOR, hangi dersi almalısın?

Jedi, Sith, Ödül Avcıları da dahil olmak üzere birçok Star Wars klasik rolü arasından seçim yapın ve klasik destandan yıllar önce gerçekleşen bir zamanı keşfedin.Kendi Star Wars hikayenizde kahramanın rolünü oynamak için açık veya karanlık yolu seçin.

Swtor’da Kaç Ders Bulabilirsin?

Swtor’da aralarından seçim yapabileceğiniz sekiz sınıf var.Dört karakterin her biri – Cumhuriyet ve Sith İmparatorluğu-çatışmanın farklı bir tarafını temsil ediyor. Yolculuğunuz sırasında, bu sınıfların her birinden iki gelişmiş sınıf uzmanlığı seçersiniz.

Hiç değişmeyecek gibi kısa sürede karar olarak, bu işe girdin. Spesifikasyonlara göre, İmparatorluğun tarafındaki sınıflar ve ileri sınıflar, Cumhuriyet tarafındakilere benzer.

Farklı bir hikayeye, yetenekler için animasyona ve kişisel ikilemlere sahip olmalarına rağmen, mekanikleri ve oynanabilirlikleri aynıdır. Oyunun ana anlatısının bir parçası olarak, bazı hikayeler birkaç yerde birbirine bağlı görünüyor.

Ayrıca, SWTOR kredileri her sınıfta iyi performans göstermenize yardımcı olabilir. Oyun içi kredileri almak için farklı yollar kullanılabilir, ancak en kolay yol SWTOR kredilerini güvenilir bir kaynaktan satın almaktır.

MMOPixel gibi kaynaklar, tonlarca krediye erişmeyi basit bir görev haline getirir. MMOPixel, ucuz SWTOR Kredileri sağlayan bir çevrimiçi oyun perakendecisidir.SWTOR Kredileri yeterince güvenli olduğundan, bunları satın alabilir ve paylaşabilirsiniz.

Swtor’da hangi sınıfla başlamalısın?

Swtor’da, sekiz sınıftan birini seçebilir ve oynamaya, seviyelendirmeye ve son oyun boyunca ilerlemeye başlayabilirsiniz.Diğer seçenek hepsini denemektir.

Önce oynamak için bir sınıf seçmek gerekli değildir veya sınırlı değildir.Bioware’e göre bazı sınıflar SWTOR Kanonuna daha yakın olabilir. Oyunun konusu Jedi Şövalyesi sınıfının kökenleri etrafında dönüyor.

Bir sınıf ve karakter olarak Şövalye, pazarlama materyallerinden, ekran görüntülerinden ve oyun tasarımlarından belli olan anlatı açısından merkezi karakterdir.

Oynamak için en iyi SWTOR Sınıfları ve Rolleri nelerdir?

BioWare, SWTOR sınıflarının dengesini sık sık değiştirir.Tipik olarak, süreç yaz aylarında gerçekleşir. Yakın zamanda bir değişiklik yaptıysanız, sınıfınızın yeniden dengelenme şansınız daha düşüktür. Ancak istisnalar olabilir.

Swtor’un her biri güçlü ve zayıf yönleri olan birkaç sınıfı vardır. Yeni bir oyuncu olduğunuz için hardcore topluluğu şu anda sizi rahatsız etmemelidir.Pvp’nin dengesi yoktur; oyuncular sık sık “yere vurulmuş” olan aşırı güçlü rollerden veya özelliklerden şikayet ederler.”

Her zaman böyle değil.Performansla mücadele söz konusu olduğunda, oyuncu becerileri ve deneyimi bazen faydalı olabilir; Bununla birlikte, oyuncuların özelliklerinin daha düşük olduğuna inanmalarına da yol açabilirler. Tek bir sınıf, tüm alanlarda tutarlı bir şekilde üstün olamaz. Her sınıfın bir yerlerde bir zaafı vardır.

Disiplinler Nasıl Çalışır?

Disiplinler Nasıl Çalışır?

2014 Yılında, Disiplinler olarak bilinen şey klasik İleri Sınıf Beceri Ağaçlarının yerini aldı.Bunların nasıl gerçekleştiğine dair kısa bir açıklama aşağıdadır.

Disiplinler Sistemi ile çok daha geniş bir dizi faydalı yardımcı program seçeneğine sahip olacaksınız ve karakterinizin kimliğini tesviye sürecinde daha erken ortaya çıkarabileceksiniz.Her ileri sınıfta üç Disiplin vardır.

Disiplin sistemini kullanmak oyuncunun bakış açısından basittir.Oyuncu artık disiplinini hemen seçebilir. Önizlemeleri ve her biri hakkında ne görelim, ve sizin seçtiğiniz bir kere, bunu söyleyemiyorsun.

Aşağıda, her Cumhuriyet İleri Sınıfının kısa ve anlaşılır bir açıklaması yer almaktadır.Bazı disiplinlerde ayrıntılı kılavuzlar mevcuttur.

Öncüler

Muhafızlar, güçlü ağır zırh giyen durdurulamaz ve korkusuz savaşçılardır. Cumhuriyet ordusunda, masumları ve müttefikleri korumak için güvenliklerini göz ardı ederek ilk savunma hattı olarak hizmet ediyorlar.Uzmanlar, gelişmiş koruyucu taktikleri ve teknolojileri sayesinde taktiksel rollerinin zorluklarından esrarengiz bir şekilde kurtulabiliyorlar.

Komando

Komandolar, son derece uzmanlaşmış taktikler ve silahlarla düşmanlarını savaş alanında kaba kuvvetle eziyor. Sığınakları yok etmek ya da sarsıcı cıvatalarla İmparatorluk suçlamalarını ortadan kaldırmak söz konusu olduğunda, theCommando ’nun güçlü teçhizatı savaş alanında liderliği ele geçirerek yolundaki herkesi yok ediyor.

Alçak

Alçakların nezaket için zamanları yoktur ve adil bir şekilde savaşmazlar. Alçağın güvenilir blasterine ek olarak, gizli bir kemer ve scattergun taşır-düşmanı geçip kaçmak için ihtiyaç duyduğu her şey.

Silahşor

İkili patlatıcıları ile theGunslinger, hile atışı yapmak, doğru zamanda saklanmak için dalış yapmak ve her fırsattan yararlanmak için mükemmel bir takımdır. Her anlaşmazlığın uygun bir hedefi vardır ve Gunslinger düşmanlarının zayıf noktalarını nasıl kullanacağını bilir.

Jedi Gölgesi

Gölgeler, harekete ihtiyaç duyulduğunda Jedi Düzeni için sessiz gözlemciler ve sağduyulu ellerdir.Gölgeler gerektiğinde kaybolur, düşman algısını Kuvvet teknikleriyle gizler, böylece düşman topraklarına kayabilir ve düşmanları ölümcül verimlilikle öldürebilirler.

Jedi Adaçayı

Gücün sonsuz yönleri var.Jedi Bilgeleri hayatlarını ezoterik sırlarını açığa çıkarmaya adamışlardır. Bilgeler, bilgelikleri ve empatilerinin yanı sıra iyileşme ve savunma yetenekleri için övgüyle karşılanmaktadır. Bir sorun ortaya çıktığında, bir Adaçayı geçmişten gelen içgörüyü ham güçle birleştirerek galaktik olayların gidişatını değiştirebilir.

Jedi Nöbetçisi

Jedi Nöbetçisi odak noktası ve kontrolü ile tanınır.Nöbetçiler, aynı anda iki ışın kılıcını kullanma becerisine hakim oldular ve kaçınılması neredeyse imkansız olan yıkıcı bir hasar ağını açığa çıkardılar.

Nöbetçiler olarak, gücü manipüle ederek tekniklerindeki zayıflıkları ve düşmanlarının savunmalarını görebilirler. AThe Jedi Sentinel, düşmanın zayıf noktalarını hızlı ve hassas bir şekilde vurmak için savaşta iki ışın kılıcı kullanabilir.

Okuma için teşekkür ederiz!

Bu yazıyı beğendiyseniz, bunlara da göz atın:


Başa dön tuşu