Genel

The King Eternal Monarch Dizisi Hakkında Bilinmesi Gerekenler


1994 yılında Corea Krallığı’nda yaşanan karışıklık sonrasında Lee Gun kral ilan edilecektir. Ancak bu gecede yaşananlarda elindeki polis rozetini sorgulamaya başlayacaktır. Aradan 25 yıl geçmesiyle beraber Lee Gun halen daha bu araştırmayı sürdürecektir. En iyi Lee min-ho dizileri arasında bulunan The King Eternal Monarch yapımı doğrultusunda bu şekilde bir konunun olduğu görülebilmektedir. Polis rozetinin sahibi olan Jeong Tae-Eul ile zaman içerisinde karşılaşacak olan Lee Gun’un yaşadıkları bu dizi içerisinde lanse edilecektir. Paralel evrenler arasında yer alan bu meceranın son derecede etkili bir kurguya sahip olduğu da bilinmektedir.
The King Eternal Monarch Cast Kadrosu
Olay örgüsü kadar oyuncularıyla da ilgi çeken bu dizide başrol olarak Lee min-ho ile Kim Go-eun yer almaktadır. The King Eternal Monarch oyuncuları doğrultusunda bu ikili, diziyi fazlasıyla sevdiren isimler olarak öne çıkmaktadır. Dizinin izleyici kitlesi üzerinde fazlasıyla bir etki yaratan isimler olarak kendilerini göstermişlerdir.
Lee Min-ho(Lee Gon)
22 Haziran 1987 doğumlu olan Lee Min-ho, aktör ve şarkıcı olarak bilinmektedir. İlk olarak 2009 yapımı olan Boys Over Flowers dizisiyle kendini gösteren başarılı oyuncu, giderek daha da etkin bir kariyere sahip olmuştur. Instagram profilinde 21 milyon takipçisi bulunduğu da etkili bir detay olarak söylenmektedir.
Kim Go-Eun (Jung Tae-Eul)
2 Temmuz 1991 tarihinde dünyaya gelen Güney Koreli oyuncudur. İlk oyunculuk deneyimini A Muse adlı sinema filminde gerçekleştirmiştir. The King Eternal Monarch dizisinde başrol olarak, geniş kitleler tarafından tanınmaya başlamıştır. Ülkemizde de fazlasıyla sevilen genç oyuncu, pek çok kesim tarafından yakından takip edilen bir isim olmayı da başarmıştır.
Lee Min-ho ile Kim Go-Eun’un başrollerinde yer aldığı bu dizi, öneriler arasında yer almaktadır. Kore dizi önerileri konusunda arayış içerisine girenlerin The King Eternal Monarch ile doğru bir seçim yaptıkları görülebilmektedir. Bu yapımın kadrosu ve olay örgüsü bakımından ele alındığında son derecede makul bir yapım olduğu ifade edilebilmektedir. Böylelikle herkesin yapabileceği dizi seçimleri arasında başı çeken bir konudur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu