Genel

Yeni Başlayanlar için Kolay Karikatürler | En İyi Araçlar Nasıl Oluşturulur

Mesaj Menüsü ve Detaylar.

 • Stop Motion Stüdyosu
 • DigiCel tarafından FlipBook
 • Karıştırıcı
 • Wideo
 • Adobe Animate
 • Moho Anime Stüdyosunda İlk Kez
 • Animatör
 • Kolay GIF animatörü
 • Çizgi Film Animatörü 4
 • Patlamada ToonHarmony
 • Synfig Stüdyosu
 • KALEM2D

Kelimeler: 960

Okuma süresi: ~ 4 dakika

Animasyon çoğunlukla After Effects veya Maya gibi gelişmiş PC programlarıyla oluşturulur.Yüksek kaliteli videolar üretiyorlar, ancak onlarla çalışmak çok fazla pratik ve bilgi gerektiriyor.

Ama ya basit bir şey yaratmanız gerekiyorsa?Neyse ki, karmaşık yazılım kullanmadan video çizmenize izin verecek çok sayıda uygulama var. Tabii ki, bu uygulamalarla çevrimiçi olarak 22bet’te bahis oynayabileceğiniz siber oyunlar için profesyonel grafikler oluşturmak mümkün değil.Ancak, yeni başlayanlar için harikalar.

Stop Motion Stüdyosu

Video prodüksiyonunda mutlak yeni başlayanlar için mükemmel bir seçimdir.Programın öğrenmesi gülünç derecede basittir; beşinci sınıf öğrencisi bile bunu anlayabilir. Nesnelerin animasyonunun ve hareketinin ardışık karelerden oluşturulduğu stop motion animasyonu tarzında komik videolar yapmak için kullanabilirsiniz. Bilgisayarınız, telefonunuz ve tabletinizle uyumludur. Sadece fotoğraflardan değil, çizimlerden de video çekebilir.

DigiCel tarafından FlipBook

“Sade ve zevkli” kategorisinde kazanan. Bu program, Walt Disney günlerinde 2D kare kare animasyonu nasıl oluşturduklarına dair bir fikir veriyor.Arayüz, çizilen görüntülerin “hayata geçirilebilmesi” dışında klasik Paint’e benzer.”Çizgi film animasyonu izleyerek büyüyenler için bir keşif.

Karıştırıcı

Geniş bir yelpazede 3D animasyon oluşturmak için açık kaynaklı bir programdır. tools.It animatörler, oyun geliştiricileri, model yapımcıları ve işleyiciler için uygundur. Findblender’ın yetenekleri profesyoneller için sınırlı olabilir, ancak yeni başlayan animatörler için gitmek için harika bir yer.

Wideo

Hem animasyon meraklıları hem de ticari animatörler için harika bir çevrimiçi animasyon aracı. Wideo ile her tür video için basit animasyonlar oluşturabilirsiniz: küfürler, infografikler, sunumlar, klasik reklamlar vb.

Program bir kurucu gibi çalışır.Kütüphaneden bir nesne seçin, nesneyi fareyle sürükleyerek hareket yolunu tanımlayın ve “canlan” görüntüsünü izleyin.”İstediğiniz kadar ses, müzik ve metin ekleyebilirsiniz.

Adobe Animate

Efsanevi Flash’ın halefi ve en popüler animasyon program.It çizgi film, animasyon oyunları ve hatta web siteleri yapmak için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir.

Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ve Adobe Premiere ile harika. Ve bu işe yaradı birinin bu programlar, seni çabuk kullanılan bir arabirim.Birkaç yenisi hariç, tüm paneller düğmelerle aynıdır.

Moho Anime Stüdyosunda İlk Kez

Moho Anime Stüdyosunda İlk Kez

Ne zamanmoho Anime Stüdyosu İlk kez piyasaya sürüldü, çocukların bile harika animasyonlar oluşturmasına izin verecek devrim niteliğinde bir program olarak konumlandırıldı.Gelişmiş işlevsellik ve basit, kullanıcı dostu bir arayüzün evliliği. Genel olarak, geliştiriciler pazarlığın sonunu korudular.

Animatör

Animaker bir yapıcı gibi çalışır.”Eğitim”, “iş”, “seyahat” vb.Tarafından rahatça düzenlenen 120’den fazla şablon arasından seçim yapabilirsiniz. Ardından kullanıcı dostu “şerit” düzenleyicisine yükleyin ve gerekli değişiklikleri yapın. Metin, müzik ve basit efektler ekleyebilirsiniz. Görüntülere internetten bile erişebilirsiniz. Hizmet, sonucu YouTube veya Facebook’a aktarmanıza olanak tanır.

Daha fazla karakter şablonu, efekt ve diğer seçenekler eklemek için ücretli planlara bağlanmanız gerekir.İş oranı, 30 dakikaya kadar Full HD videolar oluşturmanıza olanak sağlar.

Kolay GIF animatörü

Adından da anlaşılacağı gibi, bu, resimlerden hızlı ve kolay bir şekilde animasyonlu gıf oluşturmanıza olanak sağlayan bir yardımcı programdır.Basit afişler, düğmeler ve diğer küçük projeler oluşturmak için kullanabilirsiniz.

animationGİF Animator oluşturmak için programın arayüzüne girmek, Windows Paint’ten daha karmaşık değildir.Okul çocukları bile operasyonun temellerini hızlı bir bakışla kavrayabilecekler.

Bu durumda, programın işlevselliği topaklı olarak adlandırılamaz. Özel efektlerin iyi bir cephaneliğine, metin ve müzik ekleme, resmi değiştirme zaman aralıklarını ayarlama ve güzel yumuşak geçişler yapma yeteneğine sahiptir. GIF Animator’ın sonucu AVI, GIF veya Flash’ta basit kaydetmeler yaptı.

Çizgi Film Animatörü 4

Cartoon Animator 4 ile yeni başlayanlardan uzmanlara kadar her seviyedeki tasarımcılar için ilgi çekici, yüksek kaliteli animasyonlar oluşturabilirsiniz.

2D karakterler oluşturulabilir, büyük veritabanından karakterler seçilebilir ve PSD karakter şablonları içe aktarılabilir.Kitaplıktaki şablonları kullanarak herhangi bir statik görüntüyü 3B olarak bile kolayca taşıyabilirsiniz.

Kemik donanımına ek olarak, yazılım hangi baskının kullanıldığına bağlı olarak dudak senkronizasyonunu, yüz özellik algılamasını ve sayısız başka özelliği destekler.4. Cartoon Animator, 2D karakterleri kullanarak profesyonel animasyonun oluşturulmasını kolaylaştırır ve bunlar üzerinde tam kontrole sahiptir.

Patlamada ToonHarmony

Hem yeni başlayanlar hem de uzmanlar bu animasyon yazılımını kullanıyor. Bu ürün, geleneksel çizilmiş animasyondan kesme animasyonuna, parçacık efektlerine ve 2D ve 3D animasyonun bir kombinasyonuna kadar her türlü animasyonu oluşturmanıza olanak tanır. Bu popüler program, çizim, arma, animasyon ve bunun gibi bir programdan beklediğiniz hemen hemen her şey için gelişmiş araçlar ve özellikler sunar.

Synfig Stüdyosu

Flash kullanan ve kare kare animasyon programı yerine benzer bir animasyon yazılımı arayan herkese tavsiye ederiz.Synfig vektör grafikleri kullandığından, animasyonun resmi nasıl düzenlediği üzerinde tam kontrole sahip olursunuz. Ayrıca karakter kuklaları yapabilir ve karakterleriniz üzerinde tam kontrole sahip olabilirsiniz.

Synfig Windows, Linux ve Mac için ücretsiz ve kullanılabilir olduğundan, herkes bundan yararlanabilir.Açık kaynak olduğundan, açık kaynaklı yazılım kaynak kodunda da görüntülenebilir.

KALEM2D

Geleneksel elle çizilmiş animasyona meraklıysanız animasyon projenize Kalem 2D ile başlamak isteyebilirsiniz. Bu ücretsiz yazılımda hem raster hem de vektör grafikleri kullanılabilir ve ikisi arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Hareket halindeyken animasyon yapmak , çapraz platform olan ve her yerde animasyona odaklanmanızı sağlayan Pencil 2D ile kolaydır.Yazılım ücretsiz ve açık kaynak olduğundan, kullanıcılar kaynak koduna erişebilir ve özellikler ekleyebilir.

Okuma için teşekkür ederiz!

Bu yazıyı beğendiyseniz, bunlara da göz atın:


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu