Genel

Araçlarınızı Teslim Edebileceğiniz Güvenilir Adres: Güngören


Güngören oto ekspertiz olarak size en uygun ve kaliteli hizmetleri sunmaya çalışıyoruz. Ekspertiz hizmetimiz sayesinde dilediğiniz gün ve saatte aracınızın kontrolünü yaptırabilirsiniz. Aracınızda onarılması gereken kısımlar hakkında uygun çözümler üretiyoruz. Araçlarınızı kaliteli bir şekilde kontrol ettirmek için firmamıza uğramanızı tavsiye ederiz. Gün boyu çalışmalarına devam eden firmamızın öncelikli amacı müşteri memnuniyetini kazanmaktır.

 Her zaman müşterilerinin yanında olan firmamız onları zor durumda bırakmamaya özen gösterir. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet noktasında her geçen gün kendini geliştiren bir firmayız. Yıllardır bu alanda çalışmalarına devam eden firmamız, en iyisi olmak için hiç durmadan çalışıyor. Eğer aracınızda bir sorun varsa ilk olarak bir ekspertiz raporu çıkarttırmalı ve çözüm istemelisiniz. Firmamız bu rapor doğrultusunda size gerekli çözümü sunacak ve uygun seçenekler belirleyecektir. Firmamızın sağladığı bazı hizmetler şunlardır:
[list=1]

 • Cumartesi açık oto ekspertiz,
 • Pazar günü açık oto ekspertiz İstanbul,
 • Airbag Kontrolü Yapan Ekspertiz,
 • güngören expertiz,
 • Merter Oto ekspertiz,
 • haznedar oto ekspertiz,
 • Kaporta boya ekspertizi,

  Güngören oto ekspertiz sayesinde araç iç ve dış kontrolleriniz eksiksiz bir şekilde gerçekleşir ve aracınız noksansız teslim edilir. Aracınızda herhangi bir bozulma meydana getirmeden kontrol edilir ve çözümler üretilir. Ekspertiz raporu sayesinde aracınızda meydana gelen hasar ya da eksikliği giderebilirsiniz. Bunun için uzman çalışanlarımız size en uygun ve gerekli teklifleri yapacaktır.

  Güngören Oto Ekspertiz Hizmetleri

  Motosiklet ekspertizi de tıpkı araç ekspertizi işleyişine sahiptir. Bu sistemde de çalışanlarımız tarafından motosikletin iç ve dış kontrolleri yapılır. Daha sonra bu incelemeler neticesinde bir rapor hazırlanır. Bu rapordan sonra motosikletteki arızalar, eksiklikler ve bunların neyden kaynaklandığı belirtilir. Sizler de bu analizlere bakarak motosikletinizi yeniletir, tamir ettirir ve onarırsınız.

  Motosikletinizin muayene edilmesi için ekspertiz raporu hazırlanır ve bu süreç eksiksiz tamamlanır. Hafta sonları da hizmet veren firmamız sayesinde motosikletinizi dilediğiniz an güvenle kontrol ettirebilirsiniz. Motosikletinizin ekspertizi yapıldıktan sonra herhangi bir arıza ya da eksiklik olmadan teslimi yapılır. Güvenebileceğiniz bir adres olarak 7/24 bizi arayabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 • İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Başa dön tuşu