Genel

Evcil Hayvanlarımızın Gözde Adresi: Petedor


Kedi kumları, kedi maması, kedi konservesi gibi bir kedi için akla gelen her ne ürün varsa artık Petedor ile tek bir adresten bulmak çok kolay oluyor. Petedor kurulduğu ilk günden bu yana kadar sadece kediler için değil bir yandan da köpek, balık, kuş, kemirgen, sürüngen yemleri ve aksesuarları olmak üzere ortalama olarak 15 bin kalem farklı ürün yelpazesi ile evcil hayvanlarımızın yanlarında yer alıyoruz.

Petedor olarak misyonumuz incelenecek olduğu zaman; bizlere her anlamda ihtiyaçları olan evcil hayvanlarımızın daha uzun ömürlü olmasını sağlarken bir yandan da mutlu yaşam sürmelerine yardımcı olmak için ihtiyaçları olan her şeyi sunmaktır. Her zaman evcil olan hayvanlarımızın hayatlarını daha iyi hale getirebilmek için gerekli olan her şeyi araştırarak en yeni ürünler ile sürekli yanlarında yer alıyoruz.

Sürüngen yemleri kategorisinde olması gereken her bir ürün en ufak eksik olmadan yerini alırken evcil olan hayvanlarımızın tamamının ihtiyaçlarına anında yanıt veriyoruz. Bizlerin Petedor olarak genel amacı incelenecek olduğu zaman ihtiyaç duydukları her şeye anında sahip olmalarını sağlamaktan geçiyor.

Genel olarak büyük markalar da dahil edilecek şekilde 45 farklı evcil hayvan ürünleri markası ile stoklarımızda dileyen herkesin anında yer almaya devam ediyoruz. Hayvanlarımız ile yakından ilgilenen hayıt kurumlarına yardım etmenin ne kadar önemli olduğunun farkında olarak sürekli sokak hayvanlarımızın ihtiyaçlarına destek sunuyoruz.

Hayvanların Akla Gelen Her Türlü İhtiyacı Burada

Kemirgen yemleri gibi birçok ürünü sunan bir adres olduğumuz için kediler ve köpekler de dahil edilerek tüm evcil hayvanlarımızın ihtiyaçlarına göre yanlarında yer alıyoruz. Onların hayatlarını daha iyi bir şekilde geçirebilmeleri için ellerimizden geleni her zaman fazlası ile sunmak için burada olacağız.

Bir yandan da veteriner ekibimizde yer alan uzmanlarımız da müşterilerimize gerekli tüm destekleri sunarken onlara her konuda tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyuyorlar. Sitemizi ziyaret ederek herkes evcil dostları ve sokak hayvanlarımız için aradıkları her bir ürünü piyasanın daha altında olan fiyatlar ile rahat bir şekilde bulabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu