Genel

Mng İndirimli Kargo Nasıl Gönderilir?


MNG indirimli kargo gönderimi sağlamak isteyen firmalar için Kobitsa anlaşması en iyi seçenek olacaktır.  Bu anlaşma kapsamında vergi levhası olan tüm işletmeler, e ticaret kargo gönderileri yapan firmalar, İnstagram, Pazaryeri ve Kapıda ödeme tahsilatlı kargo gönderileri yapan firmalar indirimli gönderim sağlayabileceklerdir. Mng kargo indirimli gönderim sürecinin başlayabilmesi için ilk olarak form doldurulması gerekir. Başvurunun kabul edilebilmesi için MNG Kargo Genel Müdürlük müşterisi olmamanız şarttır. MNG kargo aktif müşteriniz olmamanız durumda sözleşme ve fiyat evrakları tarafınıza hızlıca iletilecektir. İşlemlerin tamamını kobitsa web sayfasından da kolayca öğrenmek mümkündür.

A-101 İndirim Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

A 101 indirim kartı aslıan bakıldığında hediye çeki olarak da isimlendirilmektedir. Bu kart genel olarak yardıma ihtiyacı olan kişilere destek olmak amacıyla maddi durumu iyi olan kişiler taradından verilir. Verilen çekler sayesinde de maddi durumu iyi olmayıp zor durumda kalan insanlar kendi ihtiyaçlarını doğrudan marketlere giderek karşılama imkanı elde ederler. A101 hediye kartı yalnızca ihtiyaç sahiplerine de verilmemektedir. Aynı zamanda sevdikleri için jest yapmak isteyenler de hediye kartlarını sıkça kullanırlar. A101 hediye kartı içerisinde dilediğiniz kadar bakiye yükleyerek kullanım yapabilirsiniz. Ayrıca alışverişlerde de çok sayıda avantaj sunacaktır. A101 indirim kartı alabilmek için başvuru yapmaya gerek yoktur. Çünkü marketlerden alınan kartlar içerisine bakiye yüklenmesi durumunda doğrudan kullanım sağlanabilecektir.

Taşıtmatik Nasıl Çalışır?

Taşıtmatik uygulamasının aktif kullanılabilmesi için öncelikle gerekli prosedürleri karşılamak gerekmektedir. Bunun için ilk aşamayı sisteme kayıt olmak oluşturacaktır. Taşıt tanıma sistemine kaydolmak için araç plakası ve de kullanılan akaryakıt cinsi gibi bilgilere ihtiyaç duyulur. Söz konusu bilgiler temin edildikten sonra ise taşıt programlama ünitesinde korunacaktır. Aynı zamanda taşıt programlama ünitelerinin dışında sistem özellikleri içinde depo anteni de vardır. Bu anten sayesinde taşıt programlama ünitelerinin pompasında bulunan alıcılar sayesinde sistem bilgi alışverişi yapar. Taşıt tanıma sistemi sayesinde araçların firmalar tarafından takibi de kolaylaşacaktır. Ayrıca kullanımı yakıttan tasarruf edilebilmesi açısından da çok önemlidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu