Genel

Sosyal Eğlence Platformu


Test uygulaması nolurbak kapsamında test uygulaması sunulmaktadır. Burada bilinen ve ilgi çeken sosyal içerikler toplanarak bir test uygulaması yapılır ve site kurulduğu günden beri bu test uygulaması kapsamında geniş kitlelere ulaşmıştır. Farklı kategorilerde farklı içeriklerle sizin hemen eğlenmeniz hem gülmeniz hem de öğrenmeni, sağlanır. Aynı zamanda bu platform kapsamında haber gibi konularda içerikte görmeniz mümkündür. Burada Twitch uygulaması ile para kazanabilir, bağış yapabilirsiniz.

İzleyicilerimiz ya da takipçileriniz kapsamında kazanımlar sağlamanız da mümkündür. Bu kapsamda Twitch kanalı açmanız gerekmektedir. Sosyal medyada Twitch oldukça popüler bir hale gelirken insanların yalnızlaşması pandemi salgını süreci ile birlikte bu platformda oldukça ilgi görmeye  başlamıştır. Kişiler kendilerini bu şekilde mutlu etmeye çalışırlar ve sanal dünyada yer almak isteyenler bu uygulama üzerinden kayıt olarak kendi yayınlarını oluşturabilirler. Öncelikle Twitch kullanıcısı ya da Twitch yayıncısı olabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey yerinize oturmak web sitesi üzerinde bulunan oyun üzerinden veya twitch tv üzerinden rahatınıza bakabilirsiniz.

Oyun Sitesi Nolur Bak

Site kapsamında deneyimleyerek kendi kendinize öğrenmeyi sağlayabilir aynı zamanda eğlence yakalayabilirsiniz. İptal olarak kuralları belirlenmiş ve binilen bazen de kendiliğinden gelişen kişiye mutluluk, coşku, heyecan, merak duygusu uyandıran etkinlik karşımıza oyun olarak çıkmaktadır. Oyun siteleri kapsamında birçok site bulunurken nolur bak sayfası da sizlere oyunlar hakkında bilgi vermekte ve sizlere oyunları sunmaktadır.

Oyunların farklı farklı evreleri bulunmaktadır. Tek başına oyun, izlemeli oyun, paralel oyun, birlikte oyun gibi farklı bilgisayar oyunu seçenekleri de yer alırken günümüz teknolojisinde oyun sektörü de her geçen gün yeni bir gelişme ile karşı karşıya kalıyor. Yemek kapsamında da Türkiye’nin en eski yemek tarifi sunan siteleri arasında yer almaktadır. En iyi yemek tarifleri yemekler hakkındaki en iyi detaylara bu site üzerinden erişebilirsiniz. Ana yemekler, ara yemekler hakkında detaylar, yemekle ilgili bilmeniz gereken püf noktalar hakkında bilgiler sunulmaktadır. Hem Türk mutfağı hem de dünya mutfağı açısından oldukça geniş içerikli bilgiler verilmektedir. Nolurbak sayfası içeriğinde aynı zamanda sinema, teknoloji, kimdir, yaşam, bilim, sanat gibi alanlarda mevcuttur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu